Psychologiczne sztuczki jak odzyskać swojego ex

Psychologiczne sztuczki jak odzyskać swojego ex

Próba odzyskania swojego ex będzie wymagała wiele ciężkiej pracy i wytrwałości. Istnieje jednak kilka psychologicznych sztuczek, które możesz wykorzystać, aby pomóc Ci wrócić na właściwe tory.

Ograniczony czasowo brak kontaktu

Powrót do siebie z byłym nie jest gwarancją. Będzie to zależało od Twojego poziomu wytrwałości i tego, czy nauczyłeś się psychologicznych sztuczek, aby odzyskać swojego ex.

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że odniesiesz sukces w odzyskaniu swojego ex, jest próba ograniczenia kontaktu z nim. Jeśli chcesz go odzyskać, powinnaś być gotowa spędzić minimum dwa tygodnie bez żadnego kontaktu. W tym okresie będziesz musiała skupić się na sobie, swoim zdrowiu i nowym hobby. Będziesz musiała również dokonać introspekcji swoich wyborów życiowych i zdecydować, czy powodują one podejmowanie przez Ciebie złych decyzji.

Powinieneś także unikać alkoholu, narkotyków i innych substancji uzależniających. Te rodzaje leków mogą prowadzić do tego, że poczujesz się zdesperowany i będziesz chciał odzyskać swojego ex. Ważne jest również, aby poświęcić trochę czasu na przemyślenie przyczyn swojego rozpadu. Jeśli byłeś w obraźliwym związku, będziesz musiał nauczyć się, jak puścić negatywne emocje i skupić się na sobie.

Bezkontaktowe psychologiczne sztuczki na powrót do zdrowia po rozstaniu pomogą Ci skupić się na sobie i wyzdrowieć. Możesz doświadczyć klasycznych objawów odstawienia, takich jak wahania nastroju, panika i słaby sen. Ważne jest również, aby pamiętać, że twoje życie musi nadal iść do przodu, nawet jeśli boli. W końcu będziesz w stanie dostrzec wzorce w swoich decyzjach i będziesz w stanie podejmować świadome decyzje.

Jedyny czas, kiedy brak kontaktu nie jest skuteczny, to czas, kiedy nawracasz. Im dłużej jesteś w fazie braku kontaktu, tym więcej prób twój ex podejmie w komunikacji.

Mentalność niedoboru

Posiadanie mentalności niedoboru może być prawdziwym obciążeniem dla Twojego zdrowia psychicznego. Może spowodować, że stracisz orientację w ważnych sprawach w życiu. Może nawet doprowadzić cię do przekonania, że nigdy nie znajdziesz miłości. To może wziąć żniwo na proces decyzyjny twojego mózgu. To może być dobry pomysł, aby szukać profesjonalnej pomocy, jeśli doświadczasz tych objawów.

Umysł niedoboru nie tylko utrudni Ci postęp w życiu, ale może spowodować, że przegapisz możliwości, które mogą prowadzić do obfitej przyszłości. Może również obniżyć Twoje IQ nawet o czternaście punktów. Jeśli zmagasz się ze swoim zdrowiem psychicznym, istnieją sposoby, aby przeprojektować system operacyjny swojego mózgu, aby uczynić go bardziej sprzyjającym bardziej pozytywnemu stanowi umysłu.

Jednym z najlepszych sposobów zwalczania scarcity mindset jest nauczenie się, jak tworzyć sytuacje win-win. Nie jest to najłatwiejsza rzecz do zrobienia, ale jest to niezbędny krok w poprawie swojego życia osobistego i zawodowego. Możesz to zrobić poprzez wdrożenie pomysłów typu win-win, takich jak posiadanie odwagi, aby poprosić o to, czego chcesz i upewnienie się, że słuchasz tego, co inni mają do powiedzenia.

Osoba myśląca o niedoborze powinna również przyjrzeć się sposobom automatyzacji pewnych zadań w celu zbudowania lepszej przyszłości. Dobrym przykładem jest założenie planu 401(k). Dobry trener osobisty może być świetnym źródłem informacji, jeśli chodzi o utrzymanie zdrowego stylu życia. Możesz również zaplanować swoje posiłki i zaplanować czas na relaks i odstresowanie. Będziesz zaskoczony, o ile bardziej produktywny będziesz, gdy uzyskasz tę ważną część swojego życia pod kontrolą.

Osoba myśląca o niedoborze może znaleźć odpowiedź na pytanie, jak wyleczyć się z mentalności niedoboru poprzez połączenie technik samopomocy i pomocy profesjonalisty.

Luka niższości

Osoby z luką niższości mają zazwyczaj niskie poczucie własnej wartości. Jest to kluczowy czynnik przyczyniający się do depresji i niepokoju. Ważne jest, aby uzyskać pomoc, jeśli znajdziesz się walcząc z tym stanem. Terapeuta może pomóc Ci rozwinąć swoje umiejętności i zaakceptować swoje ograniczenia. Ważne jest również, aby rozwijać osobiste granice, co wymaga zmiany w stylu przywiązania.

Pierwszym krokiem w pokonaniu kompleksu niższości jest jego rozpoznanie. Istnieje wiele powodów, dla których możesz się tak czuć. Możesz mieć rzeczywisty deficyt lub wyobrażony. Staraj się być jak najbardziej konkretny, kiedy mówisz o swojej sytuacji. Możesz czuć się jak porażka, ponieważ nie osiągasz pewnych celów lub nie jesteś tak dobry jak inni. Spędzanie czasu ze wspierającymi ludźmi może pomóc Ci pozbyć się tych negatywnych myśli. Możesz również medytować, aby złagodzić stres związany z poczuciem niższości.

Uzyskanie pomocy od terapeuty może być świetnym sposobem na pokonanie luki niższości. Możesz porozmawiać o swoich problemach w środowisku bez osądzania. Możesz również pracować nad rozwojem podstawowych wartości. Musisz ustanowić osobiste granice i zapewnić swoje wartości. Musisz również zaakceptować, że nie jesteś doskonały i że masz wady. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest skończenie ze wstydem przed sobą.

Możesz nauczyć się, jak odzyskać lukę niższości za pomocą terapii, a powinieneś być w stanie poczuć się lepiej po kilku sesjach. Terapeuta może również pomóc ci zidentyfikować swoje prawdziwe mocne strony i wartości, a także dać ci narzędzia, które pomogą ci odnieść sukces. Możesz również zbudować wspierający krąg wokół siebie, aby zachęcić Cię do pozostania pozytywnym.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *