Jak odzyskać pieniądze z rachunku technicznego w Millennium

Jak odzyskać pieniądze z rachunku technicznego w Millennium

Inwestorzy IRA, których inwestycje zostały zaksięgowane w dziale Fundamental Equity w Millennium i którym wycofano rachunek do edycji, powinni przeczytać ten artykuł. Być może uda im się odzyskać pieniądze, które zostały utracone przez rachunek techniczny.

Fundusz hedgingowy na Bliskim Wschodzie

Pomimo tego, że przez wielu została okrzyknięta najbardziej udaną platformą funduszy hedgingowych na świecie, Millennium Investments cierpi ostatnio z powodu pewnych kłopotów. W marcu firma poniosła straty bazowe i zamknęła 15 podów. Musiała również wypłacić swoim rywalom pieniądze za naruszenie warunków umowy.

Firma podejmuje kroki, aby rozwiązać te problemy. Zaczęła dodawać więcej talentów do swojego zespołu inwestycyjnego na Bliskim Wschodzie. Zatrudniła również w strategiach o stałym dochodzie w różnych sektorach, w tym Rates, Credit, Equity Arbitrage i Metals.

Spółka uruchomiła również nową klasę akcji pass-through, która umożliwi jej pozyskanie większej ilości pieniędzy. Pieniądze będą lokowane w subfundusze zarządzane przez zespoły. Uruchomiła też program “emerging managers”, który inwestuje w garstkę start-upów i nowych talentów. Ma nadzieję utrzymać inwestycję przez co najmniej dziesięć lat, a ze wspomnianymi nowymi talentami zawarł już trzy do pięciu transakcji.

Prawdą jest, że firma ma kilka ciekawych pomysłów, ale prawdą jest również, że branża funduszy hedgingowych jumbo sized została w ostatnich latach w tyle. Pieniądze napływały powoli, a rynek był nękany przez wiele nieszczęść. Wygląda jednak na to, że sprawy wreszcie się odwracają.

Firma zdecydowała się również na większy ruch w przestrzeni arbitrażowej. Ma nadzieję zatrudnić kilka zespołów zarządzających portfelami arbitrażowymi i chce rozszerzyć swoją obecność na rynku. W dużej mierze skupia się na azjatyckich i europejskich indeksach akcyjnych, które mogą skorzystać z rosnącego apetytu na alternatywne klasy aktywów na Bliskim Wschodzie. Nowe fundusze będą miały siedzibę w Dubaju, który jest już gorącym miejscem dla firm kryptowalutowych.

Huśtawki rynkowe

W ciągu ostatniego roku Millennium Investment Management (MI) wykonał kilka ruchów, aby zwiększyć szanse na sukces w swoim funduszu funduszy. Obejmują one zatrudnienie dwóch starszych menedżerów portfela w USA i dodanie kilku bardziej doświadczonych weteranów. Firma wzięła również byka za rogi, gdy przyszło do reorganizacji swoich globalnych zespołów inwestycyjnych. Ostatecznie spółka zdołała odnotować pozytywne zwroty w miesiącach kwiecień i maj.

W zakresie inwestycji, Millennium posiada całkiem imponującą infrastrukturę ilościową. W szczególności, firma jest w stanie uzyskać dostęp do ogromnej ilości kapitału. Fundusze te mogą być wykorzystywane w różnych klasach aktywów, w tym obligacji zamiennych, private equity i kilku innych. Firma posiada unikalną strukturę “master feeder”, która pozwala zarządzającym portfelem działać niezależnie od siebie. Jest to szczególnie ważne w przypadku strategii arbitrażowych.

Zespół inwestycyjny firmy może pochwalić się również czarodziejami ilościowymi. Dysponują oni zasobami umożliwiającymi prowadzenie badań i programów handlowych na dużą skalę. To pomogło firmie przyćmić swoich konkurentów, jeśli chodzi o zarządzanie ryzykiem. Firma ma również duże osiągnięcia w pozyskiwaniu najlepszych talentów. Ostatnio zatrudniono Pranav Kanade, absolwenta Angelo Gordon i Michaela Morrisa, wcześniej pracującego w ExodusPoint.

Firma skorzystała z możliwości reorganizacji swoich zespołów inwestycyjnych, aby lepiej odzwierciedlić ciągle zmieniające się potrzeby inwestorów. W przeszłości firma miała kilka umorzeń i próbowała zwiększyć swój okres lock-up, aby uniknąć podobnych wpadek w przyszłości. Firma aktywnie poszukuje talentów w zakresie arbitrażu obligacji zamiennych, jako pierwsza zaistniała w tej przestrzeni.

Subksięgi w dziale Fundamental Equity Millennium

W ciągu ostatniego roku, Millennium Investments kontynuowało notowanie pozytywnych zwrotów. Podczas gdy Millennium tradycyjnie jest firmą inwestycyjną o neutralnym podejściu do wartości/rynku, zaczął również zmierzać w kierunku podejścia bardziej ilościowego. W szczególności, zatrudnił kilku zarządzających portfelem z firm zajmujących się płynnymi kredytami.

Firma zreorganizowała swój zespół inwestycyjny, aby lepiej zarządzać ryzykiem i zachować konkurencyjność w ciągle zmieniającym się krajobrazie. W 2020 roku Millennium będzie nadal rozwijać swój dział strategii ilościowych. Obejmuje to dodanie Rossa Garona jako globalnego szefa strategii ilościowych. Będzie on nadzorował specjalistów inwestycyjnych i rozwijał zasoby, aby pomóc im w wykonywaniu pracy.

Zespół inwestycyjny skupi się również na ekspansji swojej działalności na Bliskim Wschodzie. Ekspansja ta koncentruje się na zatrudnianiu nowych talentów, relokacji istniejących PM i ustanowieniu solidniejszej obecności w regionie. Oczekuje się, że skorzysta ze zwiększonego zainteresowania funduszami hedgingowymi i inwestorami funduszy hedgingowych na Bliskim Wschodzie. Ponadto, skorzysta z mniejszych kosztów infrastruktury operacyjnej i uwolnionej presji marketingowej.

Firma kontynuuje również poszukiwanie możliwości zatrudnienia Portfolio Managerów z tradycyjnych firm Asset Management. Na przykład, zatrudniła byłych głównych PM Astignes, Michaela Morrisa i Pranav Kanade. Firma aktywnie zatrudnia również w Azji. W czerwcu zatrudniła Arjuna Shetty’ego i Abhaya Golechę.

Spółka chce zdywersyfikować swoją ofertę arbitrażową. Będzie również starała się zatrudnić Portfolio Managerów z branży akcji syntetycznych.

Spółka aktywnie zatrudnia również w obszarze fixed income. Zatrudniła kilku zarządzających portfelami w zakresie stóp i kredytów. Ponadto, dodała dwóch starszych menedżerów portfela w USA. Planuje nadal zwiększać swój portfel w przestrzeni akcyjnej.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *