Jak odzyskać film z telefonu

Jak odzyskać film z telefonu

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś wideo z telefonu, czy też straciłeś wideo z powodu niekompatybilnego formatu, istnieją sposoby na odzyskanie wideo z telefonu. Pierwszym krokiem jest podłączenie urządzenia do komputera. Następnie możesz użyć programu do przywrócenia wideo z telefonu.

iMyFone D-Back Android

iMyFone D-Back dla Androida to narzędzie, które służy do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z telefonu. Narzędzie może pomóc w przywróceniu plików i zdjęć z urządzenia z systemem Android, nawet jeśli telefon jest uszkodzony. Obsługuje prawie wszystkie rodzaje plików, w tym filmy, kontakty, wiadomości, dokumenty i wiele innych. Ma prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu jest łatwy w użyciu. Istnieją trzy różne tryby odzyskiwania, z których można korzystać, które obejmują Standardowy, Zaawansowany i Zepsuty Android Data Extraction.

Gdy chcesz skorzystać z D-Back for Android, musisz najpierw podłączyć telefon do komputera. Następnie aplikacja przeskanuje telefon w poszukiwaniu wszelkich możliwych do odzyskania danych. Po znalezieniu jakichkolwiek danych, zostaniesz poproszony o wybranie tego, co chcesz przywrócić. Możesz wybrać dowolny typ pliku, który chcesz przywrócić. Następnie możesz wyświetlić podgląd plików kopii zapasowej i odfiltrować te, które nie są istotne.

Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, możesz użyć trybu standardowego lub zaawansowanego. Pozwoli Ci to wybrać, czy chcesz użyć lokalnej kopii zapasowej, czy odzyskać dane z kopii zapasowej Google Drive. Jeśli wybierzesz lokalną kopię zapasową, będziesz musiał codziennie synchronizować telefon z komputerem. Jeśli nie masz szybkiego połączenia internetowego, czas odzyskiwania danych będzie nieco dłuższy.

Gdy zdecydujesz się na tryb zaawansowany, będziesz musiał wejść do interfejsu odzyskiwania. Następnie oprogramowanie poprowadzi Cię do fazy pobierania. Program pobierze wtedy pakiet danych, który możesz wykorzystać do odzyskania swoich plików. Należy pamiętać, aby pobrać tylko pakiet, który uważasz za ważny. W przeciwnym razie możesz uszkodzić swoje urządzenie. Jeśli nie jesteś pewien, możesz spróbować wersji próbnej, która pozwala na podgląd plików przed ich faktycznym przywróceniem. Wersja próbna jest darmowa i jest ograniczona. Możesz jednak uzyskać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Korzystając z D-Back for Android, możesz odzyskać pliki wideo i inne ważne pliki multimedialne z telefonu. To narzędzie pomaga również przywrócić wiadomości i połączenia, a także może naprawić wszelkie problemy z systemem operacyjnym iPhone’a. Możesz nawet usunąć hasło ekranu blokady. Możesz również odzyskać kalendarze i kontakty z telefonu. Oprogramowanie jest całkowicie bezpieczne i łatwe w użyciu, a także ma wysoki wskaźnik sukcesu. Można go również używać na telefonach niezrootowanych i zrootowanych.

iMyFone D-Back for iOS to kolejne przydatne narzędzie do odzyskiwania danych. Możesz odzyskać dane z telefonu, takie jak lista kontaktów, historia połączeń, wiadomości tekstowe, zdjęcia i wiele innych. W przeciwieństwie do iTunes, iMyFone D-Back for iPhone działa bezpośrednio z telefonu, więc nie wymaga pobierania i instalowania oprogramowania na komputerze. Posiada również dożywotnią licencję, więc nie będziesz musiał się martwić o utratę jakichkolwiek danych.

FoneDog Android Data Recovery

Czy szukasz aplikacji do odzyskiwania danych, aby naprawić uszkodzony telefon lub jeśli chcesz przywrócić utracone wideo, istnieje wiele narzędzi do odzyskiwania danych Android dostępne. Wyzwanie polega na wybraniu tego, którego należy użyć.

FoneDog to oprogramowanie do odzyskiwania danych, które odzyskuje usunięte i uszkodzone pliki z telefonu. Może skanować i odzyskiwać różne typy plików, w tym kontakty, zdjęcia i filmy. Jest również zaprojektowany do pracy na wielu urządzeniach z systemem Android, w tym między innymi HTC One i Samsung Galaxy S3.

Chociaż program nie jest idealny, jest łatwy w użyciu i ma ładny interfejs. Jest nawet darmowa wersja próbna, która daje małą próbkę funkcjonalności programu. Chociaż może nie być w stanie odzyskać każdego kawałka danych, warto spróbować.

Chociaż istnieje wiele narzędzi Android odzyskiwania danych tam, jeden, który dostaje najwięcej kudos jest FoneDog. Jest bezpłatny do pobrania, i może być zainstalowany na Windows lub Mac. Może pracować na różnych urządzeniach, w tym HTC, LG, Sony i Samsung, a także na innych popularnych telefonach z systemem Android. Nie wymaga uprawnień roota, co może być pomocne w niektórych przypadkach. Ponadto, pochodzi z poręcznym dandy Android Backup &; Restore funkcji, która może pomóc użytkownikom odzyskać ważne pliki.

FoneDog oferuje również gwarancję zwrotu pieniędzy, więc możesz czuć się pewnie o dokonanie zakupu. Oprócz zdolności do odzyskiwania usuniętych danych, może również odzyskać utracone dane kontaktowe, dzienniki połączeń i wiadomości tekstowe. Ale, jak wszystkie aplikacje do odzyskiwania danych, nie zawsze jest to idealne rozwiązanie.

Na przykład, FoneDog nie odzyskuje żadnych danych, które można odzyskać za pomocą Google Drive. Chociaż oferuje możliwość przywrócenia niektórych filmów, będziesz musiał zalogować się na swoje konto Google, aby uzyskać dostęp do plików. Dodatkowo, będziesz potrzebował dobrej liczby portów USB, aby podłączyć swoje urządzenie do komputera.

Szkoda, bo FoneDog Android Data Recovery to legalne narzędzie, które jest łatwe w użyciu. Jest bezpieczny w użyciu, a nawet obsługuje różne typy danych. Jest to skuteczny program do odzyskiwania danych. Istnieje jednak kilka niedociągnięć, więc pamiętaj, aby mieć je na uwadze.

Chociaż miło jest mieć narzędzie do odzyskiwania danych, które pozwala odzyskać utracone wideo z telefonu, fakt, że można to zrobić za pomocą darmowej aplikacji może być bardziej imponujący. Istnieją również inne, bardziej wydajne i przyjazne dla użytkownika alternatywy.

Podczas gdy FoneDog Android Data Recovery jest prawdopodobnie najlepszym z grupy, może być lepiej iść z czymś innym. Jeśli chcesz odzyskać wideo z telefonu, możesz być lepiej z D-Back dla Androida, który ma bardziej przyjazny interfejs i oferuje wiele opcji licencjonowania.

Aplikacja Zdjęcia Google

Czy przypadkowo usunąłeś zdjęcie lub wideo z konta Zdjęcia Google, zawsze możesz je wskrzesić z małą pomocą Google. Firma oferuje dwa sposoby, a mianowicie przywrócenie zawartości z galerii lub ręczne usunięcie elementu z urządzenia.

Istnieje również kilka sprytnych sztuczek, których możesz użyć, aby odzyskać swoje zdjęcia i filmy z magazynu w chmurze. Jednym z nich jest aplikacja iMyFone D-Back, która może skanować i przywracać wszystkie rodzaje danych, w tym zdjęcia, filmy, kontakty i dokumenty. Może również tworzyć kopie zapasowe wszystkich plików, które masz w telefonie, co oznacza, że już nigdy nie będziesz musiał się martwić o utratę czegokolwiek.

Inną opcją jest użycie aplikacji Kosz Google, która jest bezawaryjnym sposobem przechowywania danych przez ograniczony czas. Może to być szczególnie przydatne do przywracania filmów i zdjęć, które zostały usunięte z urządzenia z systemem Android. Najlepszą częścią jest to, że Google Trash app może być używany za darmo. Jedynym haczykiem jest to, że będziesz musiał zapłacić za więcej pamięci masowej.

Aplikacja może być również używana do przywracania innych mediów, takich jak audio lub wideo. To będzie wymagać trochę fiddling wokół z ustawień. Najpierw trzeba będzie wyłączyć auto synchronizację. Następnie, można wybrać, które elementy chcesz utworzyć kopię zapasową, a które nie. Musisz również zdecydować, czy chcesz przywrócić tylko te, które usunąłeś, czy też utworzyć ich kopię zapasową na komputerze.

Kolejnym krokiem jest otwarcie aplikacji. Będziesz musiał wybrać swoje konto Google, a także swoje urządzenie. Stamtąd, zostaniesz przedstawiony ze zwykłym zestawem opcji. Te obejmują usuwanie pojedynczego zdjęcia, zestawu zdjęć lub całego albumu. W powyższym przykładzie wybrałem usunięcie pojedynczego zdjęcia. Reszta procesu była dość prosta. Musisz tylko pamiętać, aby włączyć aplikację z powrotem po zakończeniu.

Aby zacząć, musisz znaleźć aplikację Zdjęcia Google na swoim urządzeniu z systemem Android. Możesz pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store, w zależności od systemu operacyjnego. Następnie będziesz musiał zalogować się za pomocą swojego Gmaila lub konta Google. Będziesz musiał również włączyć funkcję synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych w ustawieniach urządzenia. Ostatnią rzeczą, którą będziesz musiał zrobić, to powiedzieć aplikacji, do którego folderu chcesz zapisać swoje zdjęcia. To jedyny sposób na zapewnienie, że będą one przechowywane bezpiecznie.

Wyżej wymieniona aplikacja posiada również najbardziej wydajny i przyjazny dla użytkownika sposób na tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie wszystkich swoich mediów. Ponadto może nawet odczytać zewnętrzne urządzenia pamięci masowej, takie jak karta SD.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *